EN kaliteliEN hızlıEN İyiEN İdeal  ve  EN doğrusunu,  Tamamı Eksiksiz olarak hizmet virir.

Sizleri Viva Emlak ve Gayrimenkul firmamızın "EN" farklarını görmeye davet ediyoruz.

Mal Sahibi Temsilciliği

Mal Sahibi Temsilcisi, bir mülk, tesis veya projesinin sahibini temsil eden kişi veya şirkettir. İhtiyaçlarının karşılandığı, projenin zamanın da ve bütçeye uygun olmasını takip ve tavsiye eder.

Satıcı, Alıcı Kiracı Temsilciliği

kriterleri karşılayan satıcı, Alıcı, kiracı bulmak, mevcut şartlara göre fiyatlandırmanın tüm taraflar için adil ve makul olmasını sağlamak. Tüm tarafları resmi bir sözleşme, anlaşmada temsil etmektir.

Kira Sözleşmesi ve Yenileme

Bir mülkün sahibi mülkiyetinİ geçici olarak belirli şart dahilin de yazılı olarak belirli bir süre için kullanıma kiralamak için yapılan yazılı sözleşmedir. Süresini ek bir süre için uzatmak için kullanılan bir belgedir .

Değerleme (Ekspertiz)

Değerleme uzmanı, bir mülkün durum, konum, Adil Piyasa Değeri, imar durumu, irtifak, İpotek, iskân, vergi, tapu, hisse gibi konuları araştırıp güncel piyasa değeri takdir eden kişilerdir.

Pazar araştırması

Yatırımları güvence altına almanıza, pazardaki boşlukları ortaya çıkarmanıza, yeni hedef pazarlar gerçekleştirmenize, pazarlama stratejileri geliştirmenize ve çok daha fazlasına yardımcı olabilir.

Fizibilite Analiz

Temel olarak, bir fizibilite çalışması; Ekonomik, Teknik, Demografik, Güncel Fırsat, İleriye dönük yatırım gibi birçok faktörü hesaba katarak ticari girişimin tahmine dayalı olarak yapılan bir analizidir.

Yatırım danışmanlığı

Başarılı bir gayrimenkul yatırımı için, kapsamlı bir emlak piyasası araştırması yapmayı gerektirir. Araştırmada toplanan bilgiler, piyasadaki fırsatları ve riskleri belirlemenize yardımcı olacaktır.

Değerleme hizmetleri

Mülkün varlığına ilişkin yasal adil piyasa değerini ve mülkün özellik bilgileri araştırmak, toplanan bilgileri belgelemek. Bu bilgileri ile yakın zamanda satılan diğer benzer mülkler ile karşılaştırmak için verilen hizmetlerdir.

Pazarlama

Gayrimenkul yatırımı için başarılı pazarlama; pazara göre avantaj elde etmek, potansiyel müşteriler oluşturmak için stratejik ve yenilikçi gayrimenkul pazarlama fikirlerinin üretilmesi ve uygulanması anlamına gelir .

Portföy Takibi

Gayrimenkul yatırımcılarının portföylerindeki gayrimenkul için gerçek güncek piyasa değerlerini, sermaye büyüme oranlarını, öz sermaye ve nakit akışı verilerini gerçek zamanlı olarak görmelerini sağlamak için yapılan çalışmadır.

500

Gerçeklemiş Satış
Darire

254

Gerçeklemiş Satış
Villa

510

Gerçekleşmiş Krialama
Daire

94

Gerçeklemiş Satış
Arazi

Profesyonel Hizmet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Our Testimonial

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod.